HAKKIMIZDA

Gayrimenkul ve yatırım danışmanlığı hizmeti veren firmamız, yatırımcı ortaklarıyla birlikte başarılı ile oluşturduğu bütçe planlamasıyla daha da büyüyerek, alım satım gücünü kuvvetlendirerek diğer gayrimenkul ofislerinden farkını ortaya koyuyor.
 

Antalya’da birçok projeye attığımız imzamız ile kendi içimizde yarattığımız alım gücümüzle birlikte sahip olduğumuz geniş portföyümüzün yanı sıra yarattığımız güven ve itibarla, piyasadaki tüm mal ve mülkleri danışanlarımızla buluşturmanın mutluluğunu yaşamaya devam ediyoruz.
 

Güvenilir Çözüm Ortağınız

İstediğiniz konum ve bölgede, dilediğiniz tipte konut ve yatırım alanı araştırması yapan ve elindeki geniş portföyü de danışanlarına sunan firmamız, Çağlayan, Fener, Şirinyalı, Altıntaş, Güzeloba, Ermenek, Kemerağzı başta olmak üzere Antalya’nın birçok bölgesinde hizmet veriyor ve bu süreçte en güvenilir çözüm ortağınız oluyor.
 

Son dönemlerin popüler lokasyonu Altıntaş’ta tüm tecrübemiz ile büyük yatırımlar yapıyor ve bölgede arsa alım, satımları, kat karşılığı görüşmeleri ve sattığımız  dairelerimiz ile bölgenin hakim yetkili satış ofisi olmanın gururunu taşıyoruz.

“Geleceğin en değerli mesleği emlakta yenilikçi Nova!


Подписывайтесь на наши новости